3 MDH "Obieżyświat"
9 MDSH "Złote Orły"
10 PMGZ "Mini Kinderki"
14 MDH "Zośka"
16 MGZ "Siódma woda po kisielu"
18 MDW "Szczerbiec"
27 MGZ "A Może Budyń"
33 MDH "Myszka"
34 MDH "Błękitni"
36 MDH "Agat"
83 MDH "Kedyw"
88 MDHNS
100 MDW "Tswana"
PMDH Integracyjna w Sułkowicach

83 MDH "Kedyw"

Barwy: Żółte z czarną obwódką

Drużynowa: pwd. Aleksandra Bisztyga HO

Przyboczny: dh Piotr Marzec

Gdzie działamy: Przy Szkole Podstawowej nr 3 w Myślenicach

Od kiedy istniejemy: Reaktywacja 3 marca 2008r.

Strona drużyny: kedyw.blog.onet.pl

Krótka historia: W pierwotnym składzie 83 MDH "Kedyw" działała przez kilka lat pod przewodnictwem Sabiny Jasek. Niestety druhny i druhowie z "Kedywu" wyrośli, zasilając szeregi drużyn starszoharcerskich i wędrowniczych, a drużynowa zajęła się pracą w komendzie hufca.
Od marca roku 2007 rozpoczęła się reaktywacja działania Drużyny, zapoczątkowana przez Olę "Kremówkę" Bisztygę i Piotrka "Kurczaka" Marca, wraz z Ulą Szpakiewicz (oboje przybocznych to byli członkowie drużyny). Pomimo niedawnego startu mamy już pierwsze sukcesy, jak choćby zwycięstwo w Bolku(Harcerskim Biegu Sprawnościowym) 2008/09. Ponadto drużyna działa bardzo prężnie i zawsze ma liczną reprezentację podczas imprez hufcowych.
Po ostatnich zmianach w kadrze, funkcję przybocznego objął Artur "Kłapy" Jasek, członek starego "Kedywu"

sam. Aleksandra Bisztyga

Zbiórki drużyny odbywają się co środę o godzinie 17:00 w harcówce, która znajduje się obok szatni w szkole podstawowej nr 3 w Myślenicach. Na zbiórkę KONIECZNIE zabierz obuwie zamiennie.