Archiwum newsów
Archiwum wydarzeń

Harmonogram pracy hufca na rok harcerski 2009/2010

Pod tym linkiem znajduje się plan pracy hufca na ten się rok harcerski.

Związek Harcerstwa Polskiego, Chorągiew Krakowska,
Hufiec Myślenice im. Stefana Mirowskiego
ul. H. Jordana 3, 32-400 Myślenice.

Biwak Harcerski!!!

Termin: 19-21.02.2010

Zgłoszenia: do 14.02.2010, a nieprzekraczalny termin to 17.02.2010 :)

Miejsce: Polanka

Koszt: 10 zł - to koszt maksymalny, rzeczywisty może się okazać mniejszy (zależne jest to oczywiście także od ilości uczestników - a to Wasze pole do popisu), dojazd we własnym zakresie...

Program: jest moja słodką tajemnicą :D jedyne co mogę ujawnić, to to, że w Niedzielę pójdziemy na Mszę ;), żeby uspokoić Twe sumienie oraz to, że nie będzie zbytnio czasu na nudę... :) Pozostałe punkty programu poznasz każdego dnia informując się o nich na planie :)

Zgłoszenia: zgłaszamy się jako patrole 5 osobowe (najlepiej, żeby taki patrol był złożony z członków tej samej drużyny, ale nie jest to wymóg). Byłoby znakomicie gdyby w każdym patrolu znalazła się przynajmniej 1 osoba pełnoletnia. :)
Jeśli pomimo wielu starań nie znajdziesz 4 bratnich dusz, to nie rezygnuj, po prostu zgłoś się indywidualnie - coś poradzimy :) No i jeszcze jedna istotna rzecz, czyli to jak się zgłaszamy: telefonicznie, mailowo (bulba88@wp.pl), osobiście, poprzez portal NK - obojętne, byleby otrzymać ode mnie potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia :)
W zgłoszeniu napiszcie imiona i nazwiska wszystkich członków patrolu, a także drużynę i możliwość kontaktu przynajmniej z 1 osobą z patrolu :)

Co zabrać:

1. PATROL:
busola, 2 termosy, apteczka artykuły spożywcze (bo na biwaku będzie jedność stołu- no może pomijając jednego druha, którego serdecznie pozdrawiam z tego miejsca): 2 soki, 2 chleby, 0,25 margaryny/kostki masła (po prostu dogadaj się z innymi patrolami), 30 dag szynki, 30 dag żółtego sera, dżem- w sobotę przewidujemy ciepły posiłek (w ramach wpłaty) poza tym jeśli ktoś chce to może dowieźć więcej jedzenia :); oczywiście jeśli jedzenia braknie to z głodu nie pomrzemy :)

2. UCZESTNIK:
MUNDUR!!! (oczywiście jeśli go posiadasz), śpiwór, karimata, pantofle/inne obuwie do chodzenia po szkole, ciepłe ubranie na zajęcia w terenie (czapka i rękawiczki- obowiązkowo!!!), latarka (najlepiej czołówka), i zawsze wpisywany we wszystkich poradnikach DOBRY HUMOR, o którym często zapominamy :)

Jeśli o czymś zapomniałem, to zapytaj sposobem identycznym jak się zgłaszasz.
Bieżącym źródłem informacji będzie strona naszego Hufca, dlatego sprawdź ją przynajmniej na tydzień przed biwakiem, żeby nic Cię nie zaskoczyło :)
Pozdrawiam raz jeszcze i czekam na Ciebie!

Czuwaj!!!
pwd. Jacek Pietrzyk HO