Kurs drużynowych.

Dh Paulina 'Pacia' Figlewicz serdecznie zaprasza na kurs drużynowych, który odbędzie się w pierwszym tygodniu ferii zimowych. Kurs odbędzie się w Myślenicach, organizowany jest przez Zespół Kadry Kształcącej z Hufca Nowa Huta. Koszt to około 250zł. Aby się zgłosić musisz mieć co najmniej 16 lat.
Mail do Paci: paciakkk@interia.pl

Wesołych świąt!

"W Noc Bożego Narodzenia Bóg otworzył nam Niebo, dzieląc z nami ziemskie życie.
Człowiek jest wielki nie przez to, kim jest, ale przez to, czym dzieli się z innymi."

Dzielcie sie sobą z innymi...
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim zuchom, harcerzom i instruktorom naszego hufca!!!

Dodano: 24 grudnia 2008

Gratulujemy!

Gratulacje dla 33 MDH "Myszka" i 36 MDH "Agat", których kartki świąteczne zostały wyróżnione w konkursie "Braterstwo" organizowanym przez Kwaterę Główną. Kartki do pobrania tutaj.

Dodano: 23 grudnia 2008

Gazeta Myślenicka

W najbliższej gazecie Myślenickiej ukaże się artykuł o harcerzach naszego hufca. Zapraszamy do przeczytania.

Betlejemskie Światełko Pokoju

Jak co roku tuż przed świętami Bożego Narodzenia jedziemy do Krakowa odebrać Betlejemskie Światełko Pokoju.
Uroczystości rozpoczną się tradycyjnie apelem na dziedzińcu wawelskim o godz. 15:00, po którym przemaszerujemy na mszę św. do Bazyliki Mariackiej na godz. 16:00. Po zakończeniu mszy spotkamy się na Placu Mariackim, gdzie światło przekaże komendantom hufców i władzom regionalnym komendant chorągwi.
Będziemy również łamać się opłatkiem i składać sobie świąteczne życzenia.

Na harcerzy z całej Chorągwi czeka dodatkowa niespodzianka - Referat Harcerski "Przygoda" Chorągwi Krakowskiej zaprasza wszystkie drużyny harcerskie na grę związaną z przekazaniem Betlejemskiego Światła Pokoju. Udział w grze zalicza się do Odznaki Chorągwianej w stopniu srebrnym i brązowym. Szczegółowe informacje www.referatharcerski.pl.
Dodano: 7 grudnia 2008

Kurs zastępowych harcerskich.

Już za tydzień kurs zastępowych harcerskich. Spotykamy się 12. grudnia o godzinie 16.00 w szkole podstawowej na Zarabiu.
Mamy ze sobą sprzęt biwakowy + NOTATNIK + DŁUGOPIS + LATARKĘ + sprzęt na basen(RĘCZNIK, KLAPKI, STRÓJ, jak ktoś lubi CZEPEK).
I pieniążki - 30 zł.
Zapewniamy Wam obiad w sobotę, materiały programowe, wstęp na basen i kupę wiedzy potrzebnej do prowadzenia najlepszego zastępu hufca.
Dodano: 7 grudnia 2008

Nabór redaktorów!

Ogłaszam nabór na redaktorów strony! Jeżeli jesteś harcerzem naszego hufca, potrafisz napisać parę sensownych zdań i chcesz mi pomóc - zgłoś się!
Mój numer gg to 6664325
Dodano: 6 grudnia 2008

Strona rusza!

Po dość długiej przerwie serwis naszego hufca znów działa. Mam nadzieję, że od tej pory informacje będą się pojawiać regularnie, a mi nie zabraknie czasu by je dodawać.
Dodano: 6 grudnia 2008