Archiwum newsów
Archiwum wydarzeń

Olimpiada Zimowa Nieprzetartego Szlaku - Chełm 2009

Dnia 10. lutego 2009 na górze Chełm jak co roku odbyła się Olimpiada Zimowa drużyn Nieprzetartego Szlaku organizowana przez phm. Piotra Magierę z hufca Myślenice.
Olimpiada zaczęła się około godziny 10:00. Na Chełm zawodnicy wyjechali wyciągiem krzesełkowym. Po uroczystym apelu inauguracyjnym druhny i druhowie brali udział w kilku konkurencjach, takich jak zjazd na sankach na czas, wyścigi w torze, wyścigi zaprzęgów, rzut śnieżką do celu i przeciąganie liny. Zawodnicy robili wszystko, aby wypaść jak najlepiej. Nad bezpieczeństwem zawodników czuwali drużynowi drużyn NS przybyłych na olimpiadę, oraz 4 - osobowy "Patrol Pomocniczy" z hufca Myślenice.
Po kilku godzinach zmagań i wspaniałej zabawy wszyscy udali się na ciepły posiłek i herbatę, a później na ogłoszenie zwycięzców i rozdanie nagród. Wszyscy zadowoleni i zmęczeni zjechali wyciągiem do Myślenic i wrócili do domów w nadziei, że za rok znów spotkają się na olimpiadzie.

Zdjęcia z Olimpiady zimowej NS - Chełm 2009

Dodano: 15 lutego 2009